دسته‌بندی نشده

قدم به قدم تا حسابدار حرفه‌ای

روش های حل اختلاف مالیاتی و وظایف شورای عالی مالیاتی (قسمت دوم)

روش های حل اختلاف مالیاتی و وظایف شورای عالی مالیاتی (قسمت دوم)

در مقاله قبلی با عنوان مراحل دادرسی مالیاتی (قسمت اول) تا مرحله چهارم هفت خوان مالیاتی در خصوص حل اختلافات مالیاتی آشنا شدیم. در اینجا قصد داریم به سه مرحله بعدی و الزامات قانونی آن بپردازیم. خوان پنجم : هیئت مقرر در ماده 251 مكرر قانون مالیاتی های مستقیم معمولا تلاش می شود که قانون […]

صفر تا صد بیمه بیکاری

صفر تا صد بیمه بیکاری

بیمه بیکاری و ضوابط و شرایط بهره مندی از آن یکی از بزرگترین دغدغه های جامعه کارگری در کشور ماست. مهم ترین سوالها و دغدغه ها شامل موضوعاتی همچون اتمام قرارداد با کارفرما، رخ دادن حادثه در زمان اشتغال در کارگاه، مبلغ بیمه بیکاری که می توان دریافت نمود، نحوه دریافت مقرری بیمه بیکاری و […]

چگونه باید حسابهای بانکی را در نرم افزار دشت همکاران سیستم تعریف کنیم؟

چگونه باید حسابهای بانکی را در نرم افزار دشت همکاران سیستم تعریف کنیم؟

تعریف اطلاعات پایه نظیر طرف حسابها، کالاها و خدمات، صندوق، کارتخوان، حساب بانکی و … اولین کاری است که در هر نرم افزار فروشگاهی باید انجام شود. آن دسته از حسابهایی را باید در این بخش تعریف کنیم که ممکن است طی دوره مالی از آن دریافت یا پرداختی داشته باشیم. یعنی اگر در فروشگاهی […]

تماس با ما

تماس با ما

نشانی: قزوین – خیابان عدل – جنب مرکز خرید ایرانیان – ساختمان پندار – طبقه اول – واحد ۲

تلفن: ۳۳۳۲۸۸۱۲ ۰۲۸ ایمیل: info@atitaraz.com

ساعات کاری: شنبه تا چهار شنبه 9 تا 17 و پنج‌شنبه‌ها از 9 تا 13 بعد از ظهر.

درباره ما

درباره ما

شرکت آتی تراز گستر آسیا از سال 1395 فعالیت خود را به صورت رسمی در زمینه خدمات مالی، ارائه نرم افزار های مالی و راهکار های مدیریتی و توسعه حسابداری آغاز نمود. آتی تراز علاوه بر نمایندگی رسمی سپیدار همکاران سیستم، دارای محصولات و راهکارهای اختصاصی نظیر راهکار تحت وب آتی کام، گزارشات مدیریتی آتی تراز، اپلیکیشن های موبایل (آتیمو) می باشد.

راهکار مدیریتی مبتنی بر هوش تجاری

راهکار مدیریتی مبتنی بر هوش تجاری

آتی‌تراز یک راهکار حسابداری مدیریت مبتنی بر هوش تجاری می‌باشد، که از طریق ارائه گزارشات گرافیکی و داشبوردهای مدیریتی در هر لحظه از زمان شما را از وضعیت کسب‌وکارتان مطلع می‌سازد. با راهکار مدیریتی آتی‌تراز اطلاعات مالی به راحتی و آسانی در دسترس شماست.

دانلود نرم‌افزارهای حسابداری

دانلود نرم‌افزارهای حسابداری

ما اکثر نرم‌افزارهای کاربردی که اغلب یک حسابدار برای انجام وظایف خود به آن نیاز دارد را در این بخش در اختیار شما قرار دادیم. برخی از این نرم‌افزارها رایگان هستند و برخی دیگر باید خریداری شوند. امیدوارم این نرم‌افزارها برای شما هم مفید باشند.

نرم‌افزار حسابداری ویژه شرکت

نرم‌افزار حسابداری ویژه شرکت

با ۴ بسته‌‌ی تولیدی، خدماتی، بازرگانی و پیمانکاری، برای مدیریت چابک‌تر شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی طراحی شده است و متناسب با نیازهای این کسب‌وکارها، کاربری بسیار ساده‌ای دارد. سپیدار؛ بخش‌های عملیاتی حسابداری و مالی، تامین و خرید و فروش و مشتریان را پوشش می‌دهد. همچنین دارای ۱۰ سیستم می باشد.

نرم‌افزار حسابداری ویژه فروشگاه

نرم‌افزار حسابداری ویژه فروشگاه

دشت یک نرم افزار حسابداری فروشگاهی است، سرعت و عملکرد مناسب دشت روی انواع کامپیوتر یا صندوق‌های فروشگاهی به همراه امکان اتصال انواع کارتخوان بانکی، بارکدخوان، فیش پرینتر، ترازوی دیجیتال و… به آن توانسته بهترین انتخاب را مطابق با شرایط و نیازهای فروشندگان خلق کند.

نرم‌افزار پخش و سفارش‌گیری

نرم‌افزار پخش و سفارش‌گیری

مدیران و صاحبان شرکت های پخش برنامه ریزی فروش و مدیریت سفارشات مشتریان و کنترل و مدیریت بازاریاب و واسطه های فروش رمز موفقیت شماست. برای پردازش سفارش مشتریان و توسعه کسب‌وکارتان در کنار شما هستیم و از حسن انتخاب شما متشکریم.

نرم‌افزار حسابداری شرکت بازرگانی

نرم‌افزار حسابداری شرکت بازرگانی

مدیران و صاحبان کسب‌وکار بازرگانی برای موفقیت یک شرکت بازرگانی بکارگیری نرم افزار مالی و انبار داری و فروش موضوع بسیار مهمی است. برای مدیریت فروش و کنترل دقیق موجودی‌ها در کنار شما هستیم و از حسن انتخاب شما متشکریم.

نرم‌افزار حسابداری شرکت تولیدی

نرم‌افزار حسابداری شرکت تولیدی

اداره یک شرکت‌های تولیدی اصلا کار ساده ای نیست. مدیران و صاحبان کسب‌وکارهای تولیدی توجه به بهای تمام شده محصولات تولیدی رمز موفقیت شماست. برای محاسبه بهای تمام شده در کنار شما هستیم و از حسن انتخاب شما متشکریم.