سپیدار همکاران سیستم

نرم‌افزار حسابداری ویژه شرکت

با ۴ بسته‌‌ی تولیدی، خدماتی، بازرگانی و پیمانکاری، برای مدیریت چابک‌تر شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی طراحی شده است و متناسب با نیازهای این کسب‌وکارها، کاربری بسیار ساده‌ای دارد. سپیدار؛ بخش‌های عملیاتی حسابداری و مالی، تامین و خرید و فروش و مشتریان را پوشش می‌دهد. همچنین دارای ۱۰ سیستم می باشد.

بسته‌های نرم افزار سپیدار

سپیدار لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی

حسابداری پیمانکاری

امکان ثبت، طبقه‌بندی و گزارش‌دهی از صورت هزینه، صورت وضعیت و تسویه حساب‌های مربوط به هر پروژه را با دقت و سرعت بسیار برای شما فراهم می کند. اطلاعات بیشتر

حسابداری خدماتی

با کاربری ساده در ثبت اطلاعات مالی و کنترل میزان ورود و خروج نقدینگی، گزارش‌های دقیق مرتبط با چک‌های دریافتی و پرداختی را برایتان فراهم می‌کند. اطلاعات بیشتر

حسابداری تولیدی

امکان محاسبه بهای تمام شده مواد اولیه، اطلاع از بهای تمام شده کالاها، قیمت گذاری بهینه محصولات، امکان رقابت پذیری محصولات. اطلاعات بیشتر

حسابداری بازرگانی

کنترل موجودی انبار و محاسبه‌ی سود و زیان کالا، با آگاهی از میزان و زمان سفارش هر کالا، می توانید کنترل دقیق‌تری بر موجودی انبار داشته باشید. اطلاعات بیشتر

پخش و سفارش‌گیری

برخورداری از امکانات اصلی ماژول فروش، در کنار ماژول‌های انبار، دریافت و پرداخت و دفتر کل نیازمندی‌های این کسب‌وکار را به‌خوبی پاسخ می‌دهد. اطلاعات بیشتر

سیستم‌های نرم‌افزار سپیدار
پیمانکاری
خدماتی
سفارش‌گیری و پخش
تولیدی
بازرگانی
سیستم حسابداری
i
با بستن خودکار حساب‌های سود و زیان و صدور سند اختتامیه و افتتاحیه، عملیات پایان سال مالی را به راحتی و به سادگی انجام دهید.
سیستم دریافت و پرداخت
i
برای مدیریت بهتر وجه نقد شرکتتان، سیستم دریافت و پرداخت سپیدار، امکانات خوبی در اختیار شما قرار می‌دهد.
تامین‌کنندگان و انبار
i
دسترسی به موقع به اطلاعات کالا و انبار، با محاسبه فرآیند ثبت عملیات، موجودی کالا و حساب تامین کنندگان، مدیریت انبار را برای شما تسهیل می‌بخشد.
__
__
سیستم مشتریان و فروش
i
اطلاعات به روز، دقیق و صحیح از حساب مشتریان در دسترس داشته باشید و فعالیت‌های فروش و پاسخ‌گویی به مشتریان را به آسانی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن سامان بدهید.
__
سیستم حقوق و دستمزد
i
محاسبه و پرداخت حقوق و مزایای کارکنان یکی از مهم‌ترین و در عین حال زمان برترین محاسبات بخش‌های مالی و اداری هر شرکتی است.
__
__
__
__
__
سیستم سفارش گیری و پخش
i
سیستم پخش سپیدار افزون‌بر برخورداری از امکانات اصلی ماژول فروش، در کنار ماژول‌های انبار، دریافت و پرداخت و دفتر کل نیازمندی‌های این کسب‌وکار را به‌خوبی پاسخ می‌دهد و با انعطاف‌پذیری بالا، امکان پاسخ‌گویی به پیچیدگی‌های فرآیندهای فروش مویرگی را فراهم کرده است.
__
__
__
__
سیستم دارایی ثابت
i
برای تمامی شرکت‌های بازرگانی، تولیدی،خدماتی و پیمانکاری که نیاز به مدیریت دقیق و سریع اموال و دارایی‌ها خود دارند ایجاد شده است.
__
سیستم پیمانکاری
i
ابزاری قدرتمند برای مدیریت مالی هم زمان چند پروژه پیمانکاری است.این سیستم با گزارش کاربرگ قرارداد به شما کمک می کند تا در هر لحظه اطلاع دقیقی از وضعیت عملکرد هر قرارداد داشته باشید.
__
__
__
__
سیستم تولید
i
با تعریف فرمول ساخت، مصرف مواد اولیه را بر اساس سفارش، کنترل می کنید و آگاهی دقیق‌تری از میزان انحراف از تولید یا مصرف خواهید داشت. به علاوه با گزارش پیش بینی تولید، مقدار واقعی موجودی مواد.
__
__
__
__
__
سیستم تردد
i
کنترل تردد کارکنان متناسب با الزامات و ملاحظات تعیین شده در بخش‌های مختلف یک شرکت براساس نوع کار و ماهیت امنیتی بخش‌ها، دارای اهمیتی روز افزون است.
__
__
__
__
__

موفقیت مشتریان

از زبان مشتریان سپیدار بشنوید

مشتریان شرکت ما ارزشمندترین دارایی ما هستند و از اینکه در اداره کسب‌وکارشان به آنان کمک می‌کنیم بسیار خرسندایم بهتر است تا موفقیت آنان را از زبان خودشان بشنویم.

داستان موفقیت مشتریان سپیدار
با انتخاب یک نرم افزار حسابداری مدرن کسب و کار خود را ارتقا دهید. خرید نرم‌افزار