لذت حسابداری با نرم افزار سپیدار همکاران سیستم

لذت حسابداری با نرم افزار سپیدار همکاران سیستم

time آذر 25, 1399
فهرست مطالب فهرست مطالب

با تهیه سیاهه ای از دغدغه های یک حسابدار می توان دریافت که او برای انجام وظیفه در پست سازمانی خود با چه مشکلاتی روبه روست. گاها حجم بالای کار، انجام مسئولیت ها و کارهای متفاوت و متنوع، انجام تکالیف قانونی ، بروز نگهداشتن مانده حسابها ، ارائه گزارش های مدیریتی و دهها مسئولیت دیگر تصویر سختی از شغل حسابداری را تداعی می دهد. اما پس از مظالعه این مقاله به این نتیجه خواهیم رسید که حسابداری با نرم افزار سپیدار بخش عمده ای از این مشکلات را رفع خواهد کرد.

حسابداری یک فن است؛ و شخص حسابدار مانند یک ورزشکار یا یک فرد تعمیرکار باید بتواند در بهترین زمان از بهینه ترین فن برای حل موضوع استفاده نماید. بدیهی است این فرد علاوه بر داشتن توانایی کافی، باید از ابزار مناسب برای انجام وظیفه اش استفاده کند. در این نوشتار قصد داریم شما را با برخی مزیت های حسابداری با نرم افزار سپیدار آشنا کنیم.

تیم تولید نرم افزار مالی سپیدار سیستم همواره با حرکت رو به جلو و در نظر گرفتن نیاز کاربرانش در کنار آنها خواهد بود و با اعمال تغییرات متداوم در جهت ارتقای نرم افزار اطمینان خاطر را به همراه می آورد. بطور مثال در هر دوره مالیاتی، چنانچه تغییراتی در فرمت نرم افزار و فایل خرید و فروش فصلی اعمال شود، سپیدار با بروزرسانی برنامه این تغییرات را مو به مو اجرا می کند تا خروجی نرم افزار هیچ مغایرتی با آخرین فرمت مورد نیاز برای وزارت دارایی نداشته باشد.

تغییرات مهم نرم افزار سپیدار در ماههای اخیر

همانظور که بیان شد نرم افزار سپیدار دائما در حال بهبود و ارتقا است. در اینجا میخواهیم به برخی تغییراتی که در ماههای اخیر باعث ارتقای سطح حسابداری با نرم افزار سپیدار شده است اشاره کنیم:

بهبود و ارتقای سیستم پیمانکاری: با اجرای این طرح بخش عمده نیاز مشتریان در ماژول پیمانکاری رفع گردید و با اضافه شدن کامپوننت های زیادی به ماژول پیمانکاری خیال کاربران از بابت استفاده از این ماژول راحت شد. این تغییرات شامل اضافه شدن فهرست بها، مفاد قرارداد، تغییر در ضرایب افزاینده و کاهنده، پیمانکاری جز و … می شود.

اضافه شدن سیستم تردد: در نهایت با درخواستهای فراوان مشتریان، ماژول تردد به نرم افزار حسابداری سپیدار اضافه شده و کاربران میتوانند ورود و خروج پرسنل را با استفاده از سخت افزار پایوفای در سپیدار نیز داشته باشند. این دستگاه هم شامل کارت ورود خروج، اثر انگشت و همچنین تشخیص چهره کارکنان می شود.

ارائه سیستم سفارش گیری و پخش: این ماژول بصورت تخصصی برای شرکتهای پخش، عمده فروشان، بنک داران و … نوشته شده است که قابلیت های آن کاملا منطبق بر نیازهای این مجموعه هاست. در کنار سیستم پخش، دستگاه های سفارش گیری نظیر موبایل و تبلت و … نیز قابلیت به اتصال به این سیستم را دارند. بخشهای عمده این سیستم بخشهای سفارشگیری آنلاین و آفلاین، پخش گرم و پخش سرد هستند.

بالا بردن امنیت اطلاعات با استفاده از دراپ باکس: نرم افزار سپیدار علاوه بر اینکه قابلیت بکاپ گیری دستی و اتوماتیک روی سیستم سرور را دارد، امکان ذخیره سازی بکاپ در فضای دراپ باکس را نیز فراهم نموده است. به کمک این آپشن کاربر از امنیت اطلاعاتش مطمئن خواهد بود و هیچ خطری مانند کد شدن بکاپ، حمله باج افزار، حذف اطلاعات از روی سرور و … دیتا را تهدید نخواهد کرد.

با گذشت یازده سال از تولید نرم افزار مالی سپیدار همکاران سیستم، این برنامه در حال حاضر متداول ترین و پرکاربردترین نرم افزار مالی در حوزه های شرکتهای کوچک و متوسط شده است؛ بنحوی که با داشتن بالغ بر سی هزار کاربر فعال، به پرطرفداترین نرم افزار مالی و حسابداری تبدیل شده است.

یکی دیگر از خصوصیت های یک نرم افزار، پشتیبانی و آموزش آن است. خوشبختانه پشتیبانی سپیدار سیستم بصورت تمام وقت در کنار مشتریان است و کارشناسان فنی همه روزه از ساعت 8 تا 23 ( بصورت تلفنی، از طریق چت سایت و ریموت و …) پاسخگویان سوالات مشتریان خواهند بود.

در کنار پشتیبانی نرم افزار، با خرید سپیدار بصورت رایگان عضو باشگاه مشتریان (کلاب مشتریان) سپیدار خواهید شد. در کلاب مشتریان امکانات بسیار متنوعی نظیر دریافت فایل های بروز رسانی، دانلود گزارش های مختلف، دانلود فایلهای آموزشی رایگان و … پیش بینی شده است. برای آشنایی بیشتر با کلوپ مشتریان سپیدار از لینک باشگاه مشتریان می توانید استفاده کنید.

لاینسس اختصاصی برای هر کاربر از دیگر نقاط قوت سپیدار است. بطوری که هر شرکت یک قفل منحصر به فرد با لایسنس مخصوص به خودش را دارد. همانطور که میدانید این موضوع از کرک شدن نرم افزار شما جلوگیری می کند و یکی از مهم ترین ارکان هر نرم افزار حسابداری نظام مند و اصولی است.

از دیگر مزایای سپیدار همکاران سیستم به قابلیت استفاده آن بصورت شبکه و چند کاربره می باشد. بنحوی که در شبکه داخلی چندین کاربر بصورت همزمان امکان استفاده از نرم افزار را خواهند داشت. همچنین امکان استفاده از راه دور نیز از طریق راهکار تحت وب امکان پذیر است. چنانچه مایل هستید برای آشنایی بیشتر با راهکار تحت وب سپیدار از قسمت راهکار تحت وب آتی کام می توانید استفاده نمایید.

محمد مهدی توکل صبا

کارشناس ارشد حسابداری ام. مربی و پشتیبان رسمی سپیدار سیستم، عضو تیم تولید محتوای سپیدار، مدرس دوره های حضوری و آنلاین حسابداری و نرم افزار سپیدار و دشت در آتی تراز و مراکز دانشگاهی هستم. علاقمند به تحقیق، تدریس، مطالعه و تولید محتوا هستم.
درباره تیم ما بیشتر بدانید
0 دیدگاه

در بحث این مقاله شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست‌های وبلاگ

پیشنهاد می‌کنیم این مقالات را هم بخوانید...
حداقل حقوق کارگران در سال 1401

حداقل حقوق کارگران در سال 1401

پس از برگزاری جلسات متعدد شورای عالی کار متشکل از نمایندگان کارفرمایی و کارگری و همچنین حضور نمایندگان دولت از وزارت کار ورفاه اجتماعی حداقل حقوق کارگران برای سال 1401 مشخص گردید. بر این اساس حداقل حقوق یک کارگر بدون سابقه و بدون اولاد ۵۶,۷۹۷,۵۰۰ ریال خواهد بود. جزییات بیشتر حقوق سال 1401 را در […]

پرداختهای ممنوعه از تنخواه شرکت!

پرداختهای ممنوعه از تنخواه شرکت!

پرداخت هزینه ها از محل تنخواه و نحوه استفاده از حساب تنخواه و اعمال کنترل های آن یکی از نکات حائز اهمیت در حسابداری خزانه است. با توجه به تغییرات وسیعی که در سنوات اخیر در قانون مالیات های مستقیم به وجود آمده است، لذا باید به بخشنامه ها و اصول استفاده از منابع مالی […]

نرخ جدید مالیات بر ارزش افزوده سیگار و محصولات دخانی

نرخ جدید مالیات بر ارزش افزوده سیگار و محصولات دخانی

مطابق بخشنامه سازمان امور مالیاتی مورخ 1400/11/11 که توسط رییس این سازمان ابلاغ گردید نرخ جدید مالیات بر ارزش افزوده سیگار و محصولات دخانی طی نامه شماره 200/1400/75 که از تاریخ 1400/10/13 لازم الاجراست به شرح ذیل اعلام شد. بخشنامه جدید ارزش افزوده سیگار و محصولات دخانی در قانون ارزش افزوده برخی مالیات های خاص […]