همکاران سیستم

راهکار تحت وب آتی‌کام

آتیکام راه حل مناسبی برای دورکاری سازمانی و کار در شرکت‌ها و سازمان‌هایی با پراکندگی جغرافیایی است. با بکارگیری راهکارتحت وب آتیکام شما می‌توانید تمامی نرم‌افزارهای تحت ویندوز خود را بصورت متمرکز و مجازی در هر زمان و هر مکان در اختیار کاربران خود قرار دهید.

فهرست مطالب فهرست مطالب

توضیحات تکمیلی:

راهکار تحت وب آتی‌کام راه حل مناسبی برای دورکاری سازمانی و کار در شرکت‌ها و سازمان‌‌هایی با پراکندگی جغرافیایی است. با بکارگیری راهکارتحت وب آتی‌کام شما می‌توانید تمامی نرم‌افزارهای تحت ویندوز خود را بصورت متمرکز و مجازی در هر زمان و هر مکان در اختیار کاربران خود قرار دهید. تنها با یک بار نصب برنامه‌های مورد نیاز روی سرور کامپیوتر شرکت یا سازمان، امکان استفاده همزمان تمامی کاربران دور و نزدیک فراهم می‌شود.

این راهکار بدون نیاز به هرگونه تغییر در Source برنامه‌ها و یا ایجاد تغییر در ساختار فعلی نصب و ارتباطات شبکه‌ای، قسمت کلاینتی برنامه‌های سرور/کلاینتی را کاملا حذف می‌کند و کاربران تنها با داشتن یک مرورگر می‌توانند برنامه‌ها را اجرا کنند. در حقیقت این راهکار به شما کمک می‌کند که با کمترین هزینه، امنیت بالا و به آسانی، نرم افزارهای تحت ویندوز خود را به نرم‌افزارهایی قابل اجرا بر روی همه مرورگرها تبدیل کنید و به راحتی می‌تواند مانند نرم افزارهای تحت وب از نرم‌افزارهای تحت ویندوز خود استفاده کنید.

آتی‌کام محصولی طراحی شده بر اساس تکنولوژی HTML و Image compression که با توجه به این که از ساختار Terminal Service ویندوز استفاده می‌کند نصب و راه‌اندازی آن را نسبت به محصولات مشابه راحت‌تر بوده و کاربری آن آسان است. آتی‌کام شامل فن آوری است برای فشرده‌سازی و افزایش سرعت Remote desktop Protocol که سه ویژگی مهم از جمله فشرده سازی تصاویر، شکل‌دهی و سازمان‌دهی بسته‌های اطلاعاتی، ارائه کردن مجموع فریم‌های فشرده شده در طراحی دارد.

چرا مشتریان سپیدار باید از نرم افزار تحت وب آتی‌کام استفاده کنند؟

موفقیت مشتریان

از زبان مشتریان سپیدار بشنوید

مشتریان شرکت ما ارزشمندترین دارایی ما هستند و از اینکه در اداره کسب‌وکارشان به آنان کمک می‌کنیم بسیار خرسندایم بهتر است تا موفقیت آنان را از زبان خودشان بشنویم.

داستان موفقیت مشتریان سپیدار

دوره‌های اختصاصی

پیشنهاد می‌کنیم این دوره‌ها را هم ببینید...

دوره آموزش جامع حسابداری

دوره ای جامع که در آن صفر تا صد مفاهیم و مبانی، از سطح مبتدی تا حرفه ای بررسی شده است و با هدف پرورش “حسابدار نمونه”، طراحی شده است. علاوه بر این دوره، با پشتیبانی vip رایگان برای کابران تا رسیدن به جایگاه “حسابدار نمونه” همراهتان خواهیم بود.

دوره آموزش جامع مشتریان و فروش

دوره ای جامع که در آن صفر تا صد مفاهیم و مبانی، از سطح مبتدی تا حرفه ای بررسی شده است و با هدف پرورش “حسابدار نمونه”، طراحی شده است. علاوه بر این دوره، با پشتیبانی vip رایگان برای کابران تا رسیدن به جایگاه “حسابدار نمونه” همراهتان خواهیم بود.

دوره آموزش جامع دریافت و پرداخت

دوره‌ای جامع که در آن صفر تا صد مفاهیم و مبانی، از سطح مبتدی تا حرفه ای بررسی شده است و با هدف پرورش “حسابدار نمونه”، طراحی شده است. علاوه بر این دوره، با پشتیبانی vip رایگان برای کابران تا رسیدن به جایگاه “حسابدار نمونه” همراهتان خواهیم.